o mně

Jan Halík

realitní makléř RE/MAX Atrium

Jsem realitní makléř z pražského Barrandova. Mojí specializací jsou zejména prodeje a pronájmy bytů a domů. Poradím si i s komplikovanými případy, jako jsou nemovitosti zatížené exekucí či jinou právní vadou.

Pracoval jsem 14 let jako obchodní ředitel v českých i zahraničních společnostech. Poznal jsem život v několika zemích a pár let jsem také brázdil světové oceány na palubách výletních lodí. Po uskutečnění několika vlastních realitních transakcí jsem ale poznal, že právě nemovitosti jsou ten správný obor, kde využiji své profesionální i životní zkušenosti. Jsem velkým příznivcem moderních technologií v online marketingu a obchodní komunikaci. Klienti tak ode mne dostávají kompletní realitní servis založený na kombinaci právní jistoty a progresivních marketingových postupech vedoucích k nalezení nejvhodnějších kupců a nájemců.

Síť RE/MAX pro mne byla jasnou volbou. Je to úspěšná, důvěryhodná realitní síť s propracovaným konceptem a důsledným hlídáním etických pravidel obchodování v realitách.

Abych měl dost času na své klienty a mohl jim poskytnout kompletní služby, spolupracuji se skvělým týmem kanceláře RE/MAX ATRIUM pod vedením Ing. Milana Komárka.

Ve volném čase chatařím, cestuji a aktivně podporuji sportování svých i další dětí z Barrandova a Hlubočep jako vedoucí týmu v dětském fotbalovém klubu 1. FC Barrandov.

moje ocenění

moje reference

PRODEJ BYTU

rok 2019, Praha

Honza Halík je člověk na svém místě. Jeho prozákaznický přístup, schopnost okamžitého řešení situace, nápady a celková komunikace by mohly být příkladem celé branži.

Alice B., prodávající

PRONÁJEM BYTU

rok 2019, Praha

Poskytnuté realitní služby panem Halíkem shledávám velmi profesionální a s jeho přístupem jsem byla nadmíru spokojena. Mohu jen doporučit.

Ellen O., pronajímatelka

PRODEJ BYTU

rok 2019, Praha

S panem Halíkem super spolupráce, vše zařídil a se vším poradil.

Stanislava H., prodávající

PRONÁJEM BYTU

rok 2019, Praha

S panem Halíkem jsem byl nadmíru spokojen. Vše bylo vždy přesně tak, jak jsme si řekli a p. Halík vždy a ve všem vyšel vstříc. Moc děkuji a příště se zase obrátím na něj. Moc děkuji.

Michal F., pronajímatel

PRODEJ DOMU

rok 2020, Kolaje

Pan Halík zajistil legalizaci černých staveb i opravu geometrického plánu na katastru tak, aby se nemovitost nakonec úspěšně prodala bez právních vad. 

Roman K., prodávající

PRODEJ BYTU

rok 2019, Praha

Pan Halík má velmi profesionální vystupování, vždy velmi ochotně reagoval na moje dotazy a to i ve svém volném čase. Pokud v budoucnu budu potřebovat
realitní služby, ráda se na pana Halíka obrátím.

Jitka P., prodávající

Proč s RE/MAX Atrium

10 LET

zkušeností

500+

úspěšně realizovaných realitních obchodů

TOP 20

jedna z nejlépe hodnocených kanceláří v síti RE/MAX v České republice

JSME VAŠIMI PRŮVODCI

provedeme Vás celým procesem, vysvětlíme všechny detaily a společně stanovíme cenu

PROGRESIVNÍ MARKETING

nemovitost připravíme k prezentaci na trhu včetně "home staging", fotografií, videa včetně využití obrazu z dronů, inzerujeme na nejnavštěvovanějších webech i sociálních sítích včetně zahraničních 

PRÁVNÍ

JISTOTA

dlouhodobě spolupracujeme se stabilní a velmi kvalitní právní kanceláří, s námi se nemusíte zabývat papírováním, maximum vyřídíme za Vás

© 2020 by Jan Halik

www.reality-barrandov.cz