O MNĚ

Jan Halík

realitní makléř RE/MAX ATRIUM

Jsem realitní makléř z pražského Barrandova. Mojí specializací jsou zejména prodeje a pronájmy bytů a domů. Poradím si i s komplikovanými případy, jako jsou nemovitosti zatížené exekucí či jinou právní vadou.

Pracoval jsem 14 let jako obchodní ředitel v českých i zahraničních společnostech. Poznal jsem život v několika zemích a pár let jsem také brázdil světové oceány na palubách výletních lodí. Po uskutečnění několika vlastních realitních transakcí jsem ale poznal, že právě nemovitosti jsou ten správný obor, kde využiji své profesionální i životní zkušenosti. Jsem velkým příznivcem moderních technologií v online marketingu a obchodní komunikaci. Klienti tak ode mne dostávají kompletní realitní servis založený na kombinaci právní jistoty a progresivních marketingových postupech vedoucích k nalezení nejvhodnějších kupců a nájemců.

Síť RE/MAX pro mne byla jasnou volbou. Je to úspěšná, důvěryhodná realitní síť s propracovaným konceptem a důsledným hlídáním etických pravidel obchodování v realitách.

Abych měl dost času na své klienty a mohl jim poskytnout kompletní služby, spolupracuji se skvělým týmem kanceláře RE/MAX ATRIUM pod vedením Ing. Milana Komárka.

Ve volném čase chatařím, cestuji a aktivně podporuji sportování svých i další dětí z Barrandova a Hlubočep jako vedoucí týmu v dětském fotbalovém klubu 1. FC Barrandov.

Proč s RE/MAX Atrium

7 LET

zkušeností

500+

úspěšně realizovaných realitních obchodů

TOP 20

jedna z nejlépe hodnocených kanceláří v síti RE/MAX v České republice

JSME VAŠIMI PRŮVODCI

provedeme Vás celým procesem, vysvětlíme všechny detaily a společně stanovíme cenu

PROGRESIVNÍ MARKETING

nemovitost připravíme k prezentaci na trhu včetně "home staging", fotografií, videa včetně využití obrazu z dronů, inzerujeme na nejnavštěvovanějších webech i sociálních sítích včetně zahraničních 

PRÁVNÍ

JISTOTA

dlouhodobě spolupracujeme se stabilní a velmi kvalitní právní kanceláří, s námi se nemusíte zabývat papírováním, maximum vyřídíme za Vás

© 2018 by Jan Halik